Файл:Arch template.png

Змест старонкі недаступны на іншых мовах.
Зьвесткі зь Вікіпэдыі — вольнай энцыкляпэдыі

Arch_template.png(48 × 48 піксэляў, памер файла: 2 кб, тып MIME: image/png)

Гэтая icon выява мусіць быць створаная наноў у вэктарным фармаце SVG. У гэтым ёсьць некалькі плюсаў, глядзіце Commons:Media for cleanup для даведкі. Калі SVG-файл дзесьці ўжо існуе, загрузіце яго. Пасьля загрузкі замяніце гэты шаблён на {{vector version available|новае імя файла.svg}}.

Апісаньне

Апісаньне Aarchitecture
Дата 17 жніўня 2014 (дата загрузкі арыгінальнага файлу)
Крыніца Машыначытэльны зьмест адсутнічае. Лічыцца ўласным творам (паводле пазнак пра аўтарскае права).
Аўтар Машыначытэльны аўтар адсутнічае. Аўтарам лічыцца GifTagger (паводле пазнак пра аўтарскае права).

Ліцэнзія

Public domain Я, уладальнік аўтарскіх правоў на гэтую працу, перадаю яе ў грамадзкі набытак. Дазвол сапраўдны для ўсяго сьвету.
У некаторых краінах гэта ня можа быць юрыдычна магчыма; калі так, то:
Я дазваляю кожнаму выкарыстоўваць гэтую працу ў любых мэтах, без аніякіх умоваў, калі толькі такія ўмовы не патрабуюцца паводле закону.

Я хочу дополнить сведения о архитекторе Георгии Исаевиче Рабиновиче. Это удивительно скромный человек, через его "руки"-школу прошло много молодых специалистов, получившие опыт отношения к работе, творчеству. После окончания института Г.И. работал в домашней мастерской акад. Л.В.Руднева на Садово-Кудринской (Центр.Военпроект).Там работали Виктор Асс, Илья Чернявский, Владимир Мунц.Одной из больших рабоыла планировка центральной части Сталинграда и именно молодому Георгию Исаевичу принадлежит осуществленная в натуре планировка центральных площадей (там была история с калькой, сложенной пополам).После смерти Руднева Г.И. Перешел на работу в САКБ (АПУ Москвы) в мастерскую А.Суриса и с тех пор началась его работа по объектам здравоохранения. Сначала типовые терапевтические корпуса( постр. в 72,64 и др. больницах), потом типовые поликлиники (построено в Москве и др. городах сотни).В начале 50-х он спроектировал поликлинику С,М, РСФСР на 2-й Фрунзенской, потом была знаменитая поликлиника в Воспитательном пр.(ул.Солянка),которую без него повторили на Сущевском Валу, Верхн. Красносельской и еще в др.местах и городах. Практически в это же время (1967 г)Заканчивается строительство больничного комплекса 4 Гл. упр. Сов. Мина РСФСР на Открытом шоссе (1-й инфаркт). Потом эпопея с проектированием и строительством крупнейшей детской больницы(№7) в Тушино, серия двухкоридорных компактных больничных корпусов (б-цы №6,19, 23, 59 и др.), центральный госпиталь ГУВД на Нов.Ипатовке, 25 лет отданных на проектирование и строительство больничного комплекса в "Отрадном"(Пятницкое шоссе). После этого была детская поликлиника на Зоологической улю и Московский центр патологии речи на Николоямской ул. Была еще эпопея, когда Г.И. изъявил желание восстановить разрушенную басаевскими бандитами больницу в Буденновске.Полтора года жизни. Был и отдых для души- реконструкция Правительственной зоны Большой спортивной арены в "Лужниках". Работа всем очень понравилась. К Г.И. приходили работать молдые ребята и вскоре получали хорошую школу для самостоятельной работы. М.А.С.

Арыгінальны журнал загрузак

Дата і час Памеры Удзельнік Камэнтар
6 лютага 2006, 10:34:40 48 × 48 (2216 bytes) Nesusvet (Абмеркаваньне · унёсак) Aarchitecture {{Category:Icons}}

Подпісы

Дадайце аднарадковае тлумачэньне, што зь сябе ўяўляе гэты файл

Элемэнты, выяўленыя на гэтым файле

адлюстроўвае

ff0472e8e8f5172a9d80a877c4aea0b07255a90d

48 піксэл

48 піксэл

Гісторыя файла

Націсьніце на дату/час, каб паглядзець, як тады выглядаў файл.

Дата і часМініятураПамерыУдзельнікКамэнтар
цяперашняя23:34, 17 жніўня 2014Мініятура вэрсіі ад 23:34, 17 жніўня 201448 × 48 (2 кб)GifTaggerBot: Converting file to superior PNG file. (Source: Arch_template.gif). This GIF was problematic due to transparency and non-greyscale color table.

Ніводная старонка не выкарыстоўвае гэты файл.

Глябальнае выкарыстаньне файла

Гэты файл выкарыстоўваецца ў наступных вікі:

Паказаць глябальнае выкарыстаньне гэтага файла.